Наше опитування | |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Інформаційна сторінка
СКЛАД ТВОРЧИХ ГРУП У 2009/2010 навчальному році
Обласна творча група
”Діагностика успіху”
Керівники:
Бондаренко Олена Андріївна, завідувач лабораторії - центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти,
Нестeренко Наталія Василівна, методист міського методичного кабінету,
Склад:
1.Горпініч Віра Григорівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25,
2.Дзеціна Наталія Петрівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,
3.Жила Лариса Іванівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,
4.Завадська Світлана Дмитрівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10,
5.Бурунова Тамара Олександрівна, вчитель спеціалізованої школи №13,
6.Кучеренко Ірина Петрівна, вчитель спеціалізованої школи №3,
7.Олькова Світлана Олександрівна, вчитель спеціалізованої школи №28,
8.Слюсаренко Лідія Михайлівна, вчитель загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14,
9.Сіденко Людмила Анатоліївна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21,
10.Яременко Ірина Іванівна, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21,
11.Хавронич Світлана Миколаївна, вчитель спеціалізованої школи №18.
Творча група (пошукова майстерня) „Література рідного краю, керівник Гудзима М.І., колегіум „Берегиня”.
< SPAN>
Склад групи:
-
Туник О.М. СЗОШ №3
-
Поїзник В.П. ЗОШ №4
-
Жуган Г.Т. ЗОШ №5
-
Дзеціна Н.П. ЗОШ №6
-
Плакасова Г.С. ЗОШ №7
-
Товстоп'ят О.В. ЗОШ №8
-
Гуріна С.Л. ЗОШ №10
-
Шаповал О.О. ЗОШ №15
-
Ткаченко С.М. СЗОШ №17
-
Палій Л.І. СЗОШ №17
-
Литвиненко Л.М. СЗОШ №18
-
Сокур А.Л. СЗОШ № 20
-
Яременко І.І. ЗОШ №21
-
Ющенко О.І. ЗОШ №33
-
Трусевич Н.П. ЗОШ №30
-
Максимчук Т.В., СШ №33
-
Качур Н.І., СШ№13
-
Сатанівська Ірина Володимрівна, СШ№3
Експериментальна творча група „Моніторинг навчальної діяльності”, керівники: Нестеренко Н.В., методист міського методичного кабінету, Мукан В.П., ЗОШ №34, Арєхова Л.М., ЗОШ №25.
Склад групи: Соломаха Н.І. (ГПЛ), Чернега Т.М. (СШ№18), Коритан Н.І. (ПМГ), Третяк В.П., Мізіна Т.А. (ЗОШ№8), Яковчук О.В. (ЗОШ №15), Ющенко Л.О. (СШ№28), Корнюкова С.І., Лабай О.П. (ЗОШ №24).
Міжпредметна творча група „Вивчення синтаксису”,
керівник Завалко А.М., гімназія №31.
Склад групи:
Любімова С.А. (ЗОШ №22), Коваль Г.М. (ЗОШ№4), Солодовнікова С.О.(ЗОШ №32), Посвалюк Л.В. (ЗОШ №11), Яковлєва Л.К. (ФІМЛІ), Битько Т.В. (СШ№13).
ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ вчителів української мови „Підготовка до ЗНО. Власне висловлювання”,
керівник Роєнко О.П., СШ№18.
Cклад групи: Присяжнюк В.П., гімназія №31, Козова Н.А., СШ№25, Архипова В.П., СШ№18, Дядик Г.В., СШ№13, Желєзняк Н.П., ЗОШ №15, Білоус В.М, ЗОШ№22, Тимошенко В.І., ЗОШ №32, Лункіна ,Л.Ю., ЗОШ №12.
Інтегрована творча група „Літературна вітальня” – керівник Черкащенко Н.Г., вчитель української мови ЗОШ №7.
Склад групи:
Сірокваша Т.Г., вчитель української мови, Токова В.В., вчитель фізики (ЗОШ №7), Туркович Т.І., вчитель української мови (ЗОШ №6), Трусевич Н.П., вчитель української мови (ЗОШ №30).
___________________________________________________
|
Календар | « Квітень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
|
|